Pedal Project

Výpis článků z kategorie: B&W

Minidrom

Photos Event B&W 10.05.2013

Několik fotografií z prvního pražského minidromu. Ten se před nedávnem konal v rámci veletrhu For Bikes 2013 v Letňanech. Foto: Kryštof Hlůže.

Few images from the pragues first minidrome which was organised as a part of the bike fair For Bikes 2013 at Letňany. Photo: Kryštof Hlůže.

Různé B&W 23

Photos B&W 29.04.2013

Setkání s legendou aneb bylo nam ctí. Těšte se na další výstupy.

It was a pleasure for us to meet the legend. More coming soon.

Různé B&W 22

Photos B&W 21.04.2013

HQ Quarter Opening Party

Photos Event B&W 08.05.2012

Díky všem, co dorazili na otvíračku Headquarters. Těšíme se na další shledání. Oficiální web bude spuštěn již během několika málo dnů.

Thanks to everybody who came to the opening party of Headquarters. See you soon. Official website is coming soon. Check it out in a few days.

Shadows on the wall

Spotcheck Photos B&W 04.04.2012

Práce na chystaném společném prostoru uskupení Hot Dog, Pedal Project a OKOLO ještě nejsou zdaleka u konce, avšak už nyní se na stěnách Headquarters pohupují různé rámy a cyklistické komponenty. Proč? Protože se snažíme udělat vše, aby se veřejnosti dveře otevřely již příští týden. Opening party se blíží.

Do you think that we will open Headquarters (space of Hot Dog, Pedal Project and OKOLO) next week? Dont worry, we will let you know, but some things are already hanging on the wall. We are doing everything we can to open the space next week. Watch out for news on the opening party.

Různé B&W 21

Photos B&W 11.01.2012

Několik fotografií, které pořídil při našich společných setkáních Rosťa Zapletal (rosta.zapletal@gmail.com). Stalo se tak pro účely jeho klauzurní práce, na téma "Trendy 2011", ve druhém ročníku ateliéru Fotografické tvorby a médií na pražské Vyšší odborné škole grafické (vedoucí MgA. L. Mlynářová a MgA. L. Jarcovjáková).

Some pictures from our meetings by Rosťa Zapletal (rosta.zapletal@gmail.com). These were taken for his second-year final work themed "Trends 2011" at the studio of Photography and media at Graphic School Prague (supervised by MgA. L. Mlynářová and MgA. L. Jarcovjáková).

PP MAG 02 Party

PP Products Photos Magazine Event B&W 05.12.2011

Několik fotografií ze křtu druhého čísla Pedal Project magazínu. Děkujeme všem co dorazili a podíleli se na příjemné atmosféře.

Few shots from the release party of the second issue of Pedal Project magazine. Thanks for coming. Thanks for nice atmosphere.

Moe & his Štěrba

Photos B&W 17.07.2011

Dnes nám přišla od našeho kamaráda a externího člena Pedal Project Aermikse fotografie z Londýna, dokumentující Moea s jeho kolem postaveném na rámovém setu od Roberta Štěrby přímo před výlohou Tokyo Fixed Gear. Že je tato značka pojmem nejen v ČR je bez debat, ale pokaždé takovéto setkání potěší, tím víc i proto, že se v současné době dokončila příprava první limitované série rámových setů vzniklých ve spolupráci firmy Štěrba a uskupení Pedal Project. Doufejme, že ještě v tomto týdnu zveřejníme další bližší informace a fotografie výsledného produktu.

Our friend and external member of Pedal Project Aermiks sent us this nice picture taken in London. It is Moe standing with his Štěrba track bike in front of the Tokyo Fixed Gear shop window. We know that this brand is not respected just in Czech republic but it makes us happy to see a product like this somewhere in the world. And currently even more because the first limited amount of framesets made in collaboration between Štěrba brand and Pedal Project crew are finally done. Look for more information and pictures later this week.

Různé B&W 20

Photos B&W 16.07.2011

Různé B&W 19

Photos B&W 25.06.2011

Různé B&W 18

Photos B&W 25.06.2011

Různé B&W 17

Photos B&W 15.06.2011

Různé B&W 16

Photos B&W 12.06.2011

Různé B&W 15

Photos B&W 01.06.2011

Různé B&W 14

Photos B&W 19.05.2011

Různé B&W 13

Photos B&W 16.05.2011

Různé B&W 12

Photos B&W 06.05.2011

Spring Alleycat – report

Event Photos B&W 19.04.2011

V sobotu 16. dubna proběhl za slunného počasí pražský Jarní alleycat. Jak to vyapdalo na Palackého náměstí, které bylo zvoleno za místo startu i cíle se můžete podívat na těchto několika fotografiích. Jak to pak vypadalo v samotných ulicích či blízkosti pěti checkpointů pak zde na oficiálním videu. Akce se obešla bez jakéhokoli incidentu či úrazu a nelze ji hodnotit jinak než za zdařilou. Díky organizátorům i samotným zúčastněným, kterých (ikdyž mnoho známých tváří chybělo) se nakonec zapojilo kolem čtyřiceti.

Here is short report from Palackeho namesti (startplace and goal for this years Spring Alleycat). Sunny Saturday, bikes, racers,... You can click here if you want to see some action in the streets. Thanks to organizers and everybody who participated. See you next time.

Různé B&W 11

Photos B&W 08.04.2011

Garage Race 2011

Event Photos B&W 23.03.2011

Několik fotografií dokumentujících sobotní Garage Race vol. 1, který proběhl v pozdně odpoledních hodinách pod taktovkou Fun Bikes v centru Prahy v garážích Slovan. Mnoho pádů, několik zlomených vidlic a především setkání milovníků fixed gear z různých koutů republiky udělalo ze slunečné soboty přijemný den, na který se bude ještě nějaký čas vzpomínat. Vyřazovací short track závod nakonec nejlépe dopadl pro Vlastu Matýska, který si odvezl do Ostravy "cogdajly" za první místo. Těšíme se na další akci. Kde to bude tentokrát? Břeclav? Liberec? Ostrava? Či někde jinde? Uvidíme...

Few photos from Saturdays Garage Race vol. 1 organised by Fun Bikes crew in center of Prague (Slovan Parking near the National Museum). Many crashes, few broken forks and lots of fun with fixed gear lovers from almost whole republic made this sunny day really special. Gold "cogdallion" went to Ostrava on the neck of Vlasta Matysek, winner of the short track race from 7th to 9th floor and back. We are looking forward for another race. Where? We dont know...maybe Breclav? Or Liberec? Or Ostrava? We will see...

Různé B&W 10

Photos B&W 24.02.2011

Vzpomínková cyklojízda / Commemorative bike ride

Photos B&W Event 26.01.2011

20. ledna proběhla v Praze Vzpomínková cyklojízda, která měla za úkol, kromě upozornění na nepříliš vstřícný přístup města k řešení problematiky bezpečnosti v pražských ulicích, uctít památku tragicky zesnulého Jana Bouchala, jednoho z vůdčích propagátorů městké cyklistiky, který 6. ledna 2006 podlehl následkům srážky s automobilem na jedné z nejnebezpečnějších křižovatek v Praze. U této příležitosti byl na osudném místě (křižovatka u tramvajové zastávky Nám. Kapitána Jaroše) připoután další ghost bike, jehož smyslem je mimojiné suplovat nevyslyšené prosby o povolení vybudování oficiálního památníku připomínajícího tuto událost a nebezpečnost nejenom přilehlé křižovatky. Více informací naleznete například zde, či na webu cyklojizdy.cz.

Few photos from January 20th when Commemorative bike ride was held in Prague in the late afternoon. Main purpose was (besides of drawing attention to small interest of the city to solve problems with safety in the streets of Prague) to commemorate tragical death of one of the leading persons of propagators of urban cycling in Czech – Jan Bouchal. He died after collision with car at one of the most dangerous crossings in Prague (near tram station Nám. Kapitána Jaroše) five years ago and since that time, no official memorial was allowed to be build. Also because of that lack of interest another ghost bike was attached on that place to remind this tragic incident and also to warn people about the danger of traffic in the city streets. You can find more information (sorry, in czech only)
here or at the website cyklojizdy.cz.

Různé B&W 9

Photos B&W 16.12.2010

Žižkov Rat Race 2010 – black and white

Event Photos B&W 07.12.2010

Zde je druhý krátky fotoreport z žižkovského Rat Race závodu, tentokrát focený na analog. Uvidíme se za rok na stejném místě.

Here is second pack of photos from Žižkov Rat Race. Analog this time. Hope you can feel the atmosphere, so see you next year.

Různé B&W 8

Photos B&W 01.12.2010

Různé B&W 7

Photos B&W 05.11.2010

Různé B&W 6

Photos B&W 15.10.2010

Různé B&W 5

Photos B&W 11.10.2010

Různé B&W 4

B&W Photos 11.10.2010

Různé B&W 3

Photos B&W 16.08.2010

Různé B&W 2

Photos B&W 29.07.2010

Různé B&W 1

Photos B&W 28.07.2010

Rubrika Black & White vám čas od času pomocí analogově pořizovaných fotografií přiblíží, co se děje v našem teamu v době, když zrovna nepíšeme nějaká moudra na tento blog. Deníkový způsob bez dalších zbytečných komentářů.

Black & White section will show you from time to time what our crew is doing when not posting some stuff to this bolg. Analog (diary-like) pictures without any unnecessary comments.

Pedal Project © 2010. Webdesign by rybaak.cz