Pedal Project

Výpis článků z kategorie: Video

Madame Pepper Release Party

Video Event 14.01.2014

Je nám ctí, že 23. ledna proběhne křest nové desky od britské zpěvačky Madame Pepper právě u nás ve studiu. V případě zájmu jste srdečně zváni.

It is a pleasure for us that the release party of new LP made by british singer Madame Pepper will take place at our studio. January 23rd is the date. If you are interested you are more than welcome.

Promise Clo

Video 18.07.2013

Náš kamarád Lukáš Váňa alias Sejrák je dlouhou dobu známým českým jezdcem bmx. V posledních letech se mimo jiné začal prohanět i na kole s pevným převodem, které je zdánlivě i hlavní náplní tohoto krátkého černobílého videa. Opravdovým důvodem vzniku však nemá být snaha ukázat jezdcovi dovednosti, nýbrž odprezentovat novou značku na oblečení, kterou před několika málo dny Lukáš založil. Více videí a informací o samotných produktech naleznete zde.

Our friend Lukáš Váňa is a well-known Czech bmx rider. In the last couple of years he started riding a bike with a fixed gear, which is also ostensively the content of this short black and white video. The real reason of its creation is not just to show off the abilities of the rider, but to present his newly established clothing brand. More videos and information about the products here.

Danny Mac Askill in the Wonderland

Video 23.06.2013

Není tak časté, abychom na našem blogu zveřejňovali cizí fotografie či videa. Snažíme si zakládat na originalitě obsahu a celkovém sdělení. Toto video, ve kterém se pod hlavičkou firmy Red Bull prohání trailová legenda Danny Mac Askill, je ale natolik vyjímečné, že by bylo škoda, abychom na něj neupozornili. Video vzniklo ve spolupráci s režisérem Stu Thompsonem a producentem Mikem Christie, kteří tomuto pestrobarevnému snu vdechli život. Příjemnou zábavu.

ECAL v Miláně

Video 18.05.2013

Minulý měsíc jsme v Miláně navštívili během každoročního Salone del Mobile prezentaci naší oblíbené univerzty ECAL z Lausanne. Kromě skvělých performativních projektů, nového nábytku či doplňků nás nejvíce zaujali výsledky workshopu, který se studenty podnikl nizozemský konceptuální designér Chris Kabel. Jediným společným tématem se pro několik studentů stalo jízdní kolo, pro které navrhli mladí designéři různé funkční doplňky. Vtip, jednoduchost a rafinovaná funkce je společná většině představených projektů. Nás potěšili zejména sněžné řetezy na pneumatiky od Anaise Benoit Dignaca, brzdový systém Cable Brake od Pierra Bouviera či kolekce Zap Strap, ve které Renaud Defrancesco použil standardní plastové stahovací pásky pro několik praktických doplňků včetně světla, držátka na lahev, zvonku a dalších předmětů. Se skvělou prezentací a minimalistickým videem prezentující výsledné produkty nás ECAL opět nezklamal.

Heineken Bike – designblok 2012 – video

Video PP Products Event Bikecheck 13.10.2012

Premium Quality Bike je jízdní kolo postavené pro prezentaci značky Heineken v rámci pražských dnů designu – designblok 2012.

Hlavními myšlenkami jsou tradice a příslušnost k určitému regionu, které se do kola dostávají prostřednictvím jednotlivých komponentů. Pomyslným jádrem je historický rám českého výrobce Eska, na který jsou citlivým způsobem voleny komponenty takřka z celého světa. Každý tak přináší to své a až společně tvoří ucelený komplet hodný divákova zájmu, ne nepodobně tomu, jako se děje na akcích typu jako designblok prostřednictvím jednotlivých vystavujících.

Krom zmiňovaného českého rámu Eska, upraveného do firemních barev, je zastoupena Velká Británie (sedlo a omotávky Brooks, kliky a náboje Sturmey Archer), Francie (ráfky Rigida), Německo (pláště Schwalbe), Japonsko (pedály MKS), Itálie (vidlice Campagnollo, hlavové složení a řetěz Miche), Řecko (dřevěná přepravka Gotham Cargo), Spojené Státy Americké (zámek Kryptonite) a další. To vše je završeno novými hliníkovými lahvemi Heineken reprezentujícími svou přítomností nejen sebe sama, ale i zemi svého původu, zemi s velmi silnou cyklistickou tradicí – Nizozemsko. Právě tamní styl byl při výběru a kompletaci kola Heineken Premium Bike rozhodující.

Video: Aether – děkujeme.

The Premium Quality Bike is a bicycle built for the presentation of Heineken at the Prague designblok 2012.

The main
ideas of the bike are tradition and affiliation to a specific region, which are seen on the bicycle through the components. The imaginary core of the bike is a historical frame made by the Czech brand Eska, which is delicately completed with components from all over the world. Each part brings something of its own and altogether they create a coherent set worth the attention of the onlooker, not unlike the attention the exhibitors attract at events like designblok.

Apart from the previously mentioned Czech Eska frame, modified into brand colors, the represented countries are Great Britain (Brooks saddle and handlebar tape, Sturmey Archer crankset and hubs), France (Rigida rims), Germany (Schwalbe tires), Japan (MKS pedals), Italy (Campagnolo fork, Miche headset and chain), Greece (Gotham Cargo wooden box), United States of America (Kryptonite U-lock) etc. All of this is topped off with new aluminum Heineken bottles representing not only themselves but also their country of origin, a country with a strong cycling tradition - The Netherlands. And their local style was decisive for designing and completing the Heineken Premium Bike.

Video by: Aether – thanks.

Omnium Motol

Video Event 04.10.2012

Rádi bychom vás pozvali na dráhový závod, který pořádá náš kamarád Kryštof Hlůže. Ten se bude konat tento pátek od 16:00 v hale s dřevěným povrchem v pražském Motole. Akci, na kterou je vstup zdarma, navíc zvukově obohatí City Surfet djs. Vše podstatné najdete na přiloženém videu, či v textu u něj (po překliknutí na stránly vimeo).

Hang On – PPMAG03 Is Coming

Video PP Products Magazine 04.09.2012

Mysleli jste, že třetí číslo tištěného magazínu Pedal project vyjde dřív než za rok od vydání čísla druhého? My si to mysleli také. Myslíme si to stále, ikdyž to asi bude těsné. Z jaké části je již hotové a na co se mimo jiné můžete těšit se podívejte v krátkém teaseru, který má po animační stránce na svědomí náš kamarád a spolupracovník Kryštof Pacourek.

Did you think that the third issue of the printed Pedal Project Mag would come out sooner than a year after the second one? We certainly did. And we still do, even though it is going to be a close call. How much is ready and what can you look forward to can be seen in this short teaser animated for us by our friend and collaborator Kryštof Pacourek.

Headquarters Opening Instalation

Video Spotcheck PP Products Event Back To The Roots 26.07.2012

K příležitosti otevření Headquarters jsme připravili malou instalaci, která by mohla, díky svému konceptu, nést podtitul "cyklonadšencův pokojíček". Jednalo se o výstavku, která byla návštěvníkům přístupná pouze pohledem skrz prosklené výlohy, čímž byl umocněn dojem, jako když se díváme k někomu domů, spíš než že bychom se měli cítit na nějaké prezentaci. Ukázány byly nejrůznější produkty z mnoha rozličných časových období, podobně, jak tomu může být třeba i právě u vás doma. Na krátkém videu, které pro nás vytvořil náš kamarád a spolupracovník Kryštof Pacourek, pak přinášime pohled tak trochu z jiné strany – přímo z centra samotného dění.

We have prepared a small installation on the occasion of the Headquarters opening. It could hold the subtitle "a cycling fans room" thanks to its concept. It was displayed in the windows of the shop and therefore visible to the visitors only through the glass, which embossed the feeling of looking inside somebodys home instead of absolving a presentation. There were various products from different time periods on display, similar to an actual collection at home. This short video created by our friend and collaborator Kryštof Pacourek shows us a different angle - a view from the inside.

Night In The Village

Video Spotcheck 13.07.2012

Krátké video natočené při cestě kreativní skupiny OKOLO do italské Ligurie, ze které by mělo vzejít nové číslo magazínu OKOLO, jehož křest je plánován na tento podzim. Velké poděkování patří Fulviu Ferrarimu a jeho rodině za pomoc a přístřeší.

Short edit made during the trip of the creative group OKOLO to the Liguria, Italy. Purpose of the trip was to collect materials for the upcoming issue of the OKOLO magazine. Big thanks to Fulvio Ferrari and his family for support and place to stay.

Štěrba x PP – Build Off

Video PP Products 21.02.2012

A máme zde další video. Po obrazové stránce (kamera, střih) ho má na svědomí náš dobrý kamarád Kryštof Pacourek, po zvukové pak Gruzo, mladý producent, o kterém bude v budoucnu rozhodně ještě hodně slysět (mimo jiné vítěz nedávného Beat Battle Episode 1). Díky oběma, stejnětak jako Robertu Štěrbovi, v jehož spolupráci vznikl hlavní aktér tohoto krátkého editu, jehož poslední volný exemplář můžete zakoupit zde.

And here we have a new video. The visual part (camera, edit) is the work of a good friend of ours, Kryštof Pacourek, the music is by Gruzo, a young producer whom we will definitely be hearing about soon (the winner of Beat Battle Ep. 1). We would like to thank both of them, along with Robert Štěrba, who made the creation of the star of this short edit possible. The last piece is available for sale here.

Hot Dog + Pedal Project – Searchin is over.

Video 11.02.2012

Pedal Project se spojil s Hot Dog Cycles a společně našli nový prostor. Více informací již brzy. Větší aktivita již toto jaro.

Pedal Project teamed up with Hot Dog Cycles and found together new space. More info coming soon. More activities coming this spring.

BMX Hedonists

Video 28.01.2012

Další pre Pedal Project video, které má na svědomí Jaroslav Moravec. Praha 2009.

Another pre Pedal Project video made by Jaroslav Moravec. Prague 2009.

Pedal Project X Robert Štěrba – Iconic 2012

PP Products Video 24.01.2012

Pedal Project ve spolupráci s Robertem Štěrbou – rámový set Iconic 2012. Více informací již brzy.

Pedal Project in collaboration with Robert Štěrba – Iconic 2012 frame set. More info coming soon.

Bikemeister

Video 13.01.2012

Už je to pár let, co světlo světa spatřilo krátké video Bikemeister. Jelikož nás ale, hlavně díky své atmosféře, kterou mu vdechl náš kamarád a spolupracovník Jaroslav Moravec, stále baví, rozhodli jsme se s ním s vámi podělit. Hlavními aktéry jsou totiž Matěj a Adam z týmu Pedal Project. Enjoy.

Some years have passed since this short video called Bikemeister has been released. But we are still moved by its atmosphere that our friend and collaborator Jaroslav Moravec gave it, so we decided to share it with you. The video features Matěj and Adam of the Pedal Project team. Enjoy.

PPMAG02 – Preview

Video PP Products Magazine 20.12.2011

Trip To Lodz, Poland

Video Event 08.12.2011

Krátké video z naší návštěvy designového festivalu v polské Lodži.

Short edit from our trip to the Lodz Design Festival 2011, Poland.

PP MAG 02 Průběh Produkce

Magazine Video 07.12.2011

Magazín pro nás není pouze médiem pro předáváni informací, ale objektem, který si zaslouží pozornost. Redakční stránka je pouze jednou z mnoha složek výsledného celku. Každý kus projde několikrát našima rukama. Zakládáme si na tom, že všechno, co je možné, si děláme sami. Aby byl výsledny produkt co nejvíce podle našich představ. S láskou pro vás – čtenáře a sběratele.

For us, the magazine is not just a medium for carrying information, but an object which deserves a lot more attention. Editorial work is just one of the many parts of the whole process. Each issue has been held in our hands for a number of times. We are proud to say that we do most of the work ourselves, so the final product best meets our expectations. It is made with love for you - readers and collectors.

Night In The Park

Video 25.11.2011

Krátké video z návštěvy týmu Pedal Project v polské Lodži. Atmosféra podzimní noci.

Short edit from the Pedal Project team trip to the city of Lodz, Poland. Enjoy the atmosphere.

Massan for Macaframa

Video 15.10.2011

Není příliš časté, abychom tu na blogu repostovali nějaké obrázky či videa z jiných webů a raději si zakládáme na originalitě obsahu, a to i co se týče materiálu brazového. Zde ale uděláme výjimku. Toto krátké video je pro nás důležité hned ze dvou hledisek. Zaprvé jde o materiál od americké Macaframy, jejichž DVD či kratší video s názvem SF Trek Bike Promo jsou pro nás v tomto žánru stále nepřekonaná díla dokumentující kulturu kolem fixed gear scény a jakási záruka kvality. Zadruhé pak jezdec samotný. Tím není nikdo jiný než starý dobrý Massan. Stejně jako na jeho předchozích záběrech můžete i zde vidět super elegantní styl a oblaka z kouřících podrážek či pneumatik. Jsme rádi, že si na nás tato legenda našla čas a tak jsme s ním mohli přinést v prvním čísle magazínu Pedal Project krátký rozhovor. Děkujeme.

We do not often repost stuff such as images or videos from other blogs but this time we will make an exception. Massan, a guy with a supersmooth style, bombing down the hill is a new short edit for Macaframa. That is definitely one of the most inspiring groups in the field of fixed gear videos. Their DVD or short edit called SF Trek Bike Promo is an unbroken classic. We are very happy that this legend stopped burning his shoes for a while and took some time to answer our questions so you can read the short interview at the end of the first issue of Pedal Project magazine. Thanks.

Ahoj, Design!

Video Event 09.09.2011

Loď. Trh mladého designu. Řeka. Kola. Módní přehlídka. Párty. Živé konzerty. Prezentace a diskuze s architekty. Slunečné počasí. Pohoda. Ahoj.

Boat. Design market. River. Bikes. Fashion show. Party. Live music. Presentations and discussions with architects. Sunny weather. Chill. Ahoy.

Subrosa Mallum

Video Magazine Bikecheck 26.08.2011

Nejšiřší pneumatiky a nejširší řidítka s možností je protáčet (dělat tzv. barspiny), byly atributy kola Subrosa Mallum, kterými se tento stroj lišil od ostatních z naší stáje. Přestože je to freestyle fixed s bmxovým potenciálem (představec, pedály, sedačka,...), může kolo brázdit stejně dobře silnice, jako skatepark. Díky pohodlnému řízení způsobenému již zmiňovanými širokými řídítky a přijemnými gripy v kombinaci s lehčím převodem si projížku po městě na Subrose pochvaloval každý z nás, kdo na tento stroj usedl. Relativně subtilní vzhled, způsobený stavbou i barevností použité na rámu a většině komponentech, u nás zpočátku vzbuzoval lehké pochybnosti a přestože se jedná o výrobek od uznávané freestyle bmx firmy jsme začali s testováním spíše opatrně. Nakonec se ale po téměř dvou měsících, které jsme na sblížení se se Sabrosou díky TBB měli, ukázalo, že tyto pochybnosti byly zbytečné. Stroj jsme rozhodně nešetřili, ikdyž co se fixed týče, jsme spíše zastánci plynulé jízdy a rozumněji využitého městkého prostředí než skákání co největšího počtu schodů, a přestože dostal párkrát pořádně zabrat, se na něho za celou dobu takřka nemuselo sáhnout, na což nejsme uplně zvyklí. Jak toto kolo sedne vám je otázkou, jelikož každý má rád něco trochu jiného a výběr by krom vzhledu měl určovat i styl jízdy, jaký potencionální zákazník má, nicméně pokud hledáte dopravní prostředek spíše do rovinatější oblasti a zároveň věc na ukrácení případné dlouhé chvíle, může pro vás být Subrosa Mallum dobrou volbou. Rozhodně poměr ceny a kvality je zde dobrý a my jsme rádi, že jsme měli díky TBB možnost tento stroj otestovat a díky tomuto krátkému videu z Modřanském Monster parku trochu zprostředkovat i vám. Teď máte dokonce i jedinečnou možnost tento pěkný stroj vyhrát. Jak? To se dozvíte v prvním čísle tištěného magazínu Pedal Project.

The widest tires and handlebars with a possibility of making them spin were the most significant signs of this Subrosa Mallum bike when comparing it to the other machines we ride. It is a fixed gear freestyle bike with bmx parts (stem, peddals, seat, etc.) but it is also very comfortable for just riding in the streets, not just the skatepark. That was what we enjoyed about it the most, because for us fixed gear is more about the fluent style of riding other than jumping stairs or some other way pretanding that it is just a bigger bmx. Because of its subtle look (when compared to similar brands) and the color of its frame and components, we were a bit scared to really try something on it. But after a while we decided not to be nice to it. During almost two months with Subrosa we didnt have to do anything to it. No flat tires, no problems with anything. We are sure that this product doesnt suit everybody but it is a good machine worth its price. There are definitely better bikes for fast riding or also other ones for hardcore freestyle but as a vehicle that can take you from one point to another and also allows you to have some fun with it in the meantime  is good choice. We are happy to have had the opportunity to try Subrosa Mallum because each bike is so different to ride and by trying it out is the best way to choose the right one for yourself. We got this opportunity thanks to TBBThis short video from Monster park at Modřany will show you all you need to know about this bike. Besides, you can have this nice machine for free. How? You can check the rules of the contest in the first issue of our printed magazine Pedal Project.

(P)Art: Idea

Video Magazine 26.08.2011

Ještě jste neměli možnost vidět první číslo našeho tištěného magazínu a zajímá vás, kdo je dalším přispěvatelem do "umělecké přílohy"? Není to nikdo menší než Idea – MC skupiny IdeaFatte a zakladatel Ty Nikdy, bezpochyby jedenoho z nejrozjetějších, nejenom rapových, labelů u nás. Idea si našel čas a speciálně pro Pedal Project napsal několi rýmů na téma "Easy Rider".

Have you not had the chance to see the first issue of our printed magazine and are you curious who is next person to contribute to the (P)Art insert? It is nobody smaller than Idea – MC of the rap group IdeaFatte and founder of Ty Nikdy label which is one of the most respected labels on the scene. We are really happy that Idea found some time to write a few rhymes especially for the Pedal Project Magazine theme of the issue "Easy Rider".

Jakub – Saturday Afternoon

Video 26.07.2011

Jakub. Starý dráhový Favorit. Několik míst v Praze. Slunečné Sobotní odpoledne. Jan. HD Kamera. Dobrá nálada. PP.

Jakub. Vintage track Favorit. Few spots in Prague. Sunny Saturday afternoon. Jan. HD Camera. Good mood. PP.

Vienna Only

Video Event 18.07.2011

Toto video vzniklo jako postranní projekt v rámci cesty kreativní skupiny OKOLO do rakouské Vídně za účelem tvorby jejich třetího čísla magazínu OKOLO, které ponese název Vienna Only a bude s největší pravděpodobností pokřtěn v říjnu na pražských dnech designu Design Bloku 2011. Nejedná se tedy o žádné street video s hlavním těžištěm na kola samotná ale jde spíše o dokumentaci několika dnů strávených za doprovodu kol v ulicích Vídně a oblasti kolem Attersee. Velké poděkování za poskytnutý azyl pak patří Anetě a samozřejmě dalším, co si na nás udělali čas a dali této cestě smysl. Těmi jsou především Carl Auböck, Marco Dessi, Thomas Posenanski, Michael Embacher, Georg Materna, Leica Shop, Gamerith house a další.

This video has been created as a side project during a journey of the creative group OKOLO to Vienna – Austria to gather material for the third issue of their magazine. It will be released this October under the name Vienna Only during Prague design week – Design Blok 2011. It means that this video is more of a documentary of a few days in Vienna and the area around Attersee than some "hardcore" street edit. We hope you will like it because life is not just about bike related stuff. Many thanks to Aneta for azyl and of course everybody else, who found some time to meet us and gave this trip a meaning. Those are Carl Auböck, Marco Dessi, Thomas Posenanski, Michael Embacher, Georg Materna, Leica Shop, Gamerith house and others.

Trip To Casa Tabarelli

Video Event 11.07.2011

Krátké video z nedávné cesty PP / OKOLO do Casa Tabarelli – unikátní vily navržené v roce 1967 profesorem Carlem Scarpou a následně vystavěné v Cornaianu nedaleko severoitalského města Bolzáno. Velký dík za tento výlet patří našemu příteli Antonellu Tabarelli de Fatis, jež stojí mimo jiné za blogem aerodynamica, který určitě stojí za pozornost. Doufáme, že můžete do budoucna očekávat více společných projektů pohybujících se na pomezí cyklistiky a designu.

Short edit from PP / OKOLO trip to the Casa Tabarelli – unique villa designed in 1967 by profesor Carlo Scarpa situated in Cornaiano near the city of Bolzano (northern Italy). Many thanks to our friend Antonello Tabarelli de Fatis, who is apart from other things responsible for the aerodynamica blog, which is definitely worth checking. We hope that in the future we will be able to bring you more projects on the edge of cycling and design in collaboration with this special person.

Pedal Project – Trip To North

Video Event 24.06.2011

Krátké video z nedávného výletu na sever – Kamenický Šenov – Prácheň, Liberec – Ještěd, kemp Peklo, hrad Kost a tak dále...Kdo řekl, že fixed gear patří do ulic velkoměsta?

Short video from our trip to North Bohemia – Kamenický Šenov – Prácheň, Liberec – Ještěd, camp called Hell, Kost castle and so on...Who said that fixed gear is an urban phenomenon?

Pedal Project X Robert Štěrba – Miloš Ouborný in action

Video 15.06.2011

Po nějakém čase opět přinášíme pohyblivé obrázky. Malý důkaz toho, že spolupráce Pedal Project s Robertem Štěrbou pokračuje a rozhodně se máte na co těšit. Zde navazujeme na sérii dříve publikovaných fotografií, na kterých Miloš Ouborný přetváří trubky Columbus k obrazu svému (a našemu) a tím vdechuje život do mufen letovanému rámu v geometrii ideální pro městský fixed gear. Další informace očekávejte již velmi brzy.

After some time we bring you again some moving pictures. Small evidence that collaboration between Pedal Project and Robert Štěrba is still in progress and it will be really something to look for. As you could see before on the pictures, here is Miloš Ouborný recreating Columbus tubes into the beautiful frame with geometry ideal for urban fixed gear cycling. More information coming really soon.

Garage Race Video

Event Video 17.05.2011

Zde je krátké video z Garage Race 2011, závodu, který proběhl pár měsíců zpět a byl organizovaný pražským fixed gear obchodem FunBikes. Ještě jednou díky jak za pořádání samotné akce, tak za toto krátké video dokumentující příjemně strávený den.

Here is short video edit from Garage Race 2011 which was organised few months ago by Pragues fixed gear shop FunBikes. Thanks for this event and also for this nice edit.

Moves: Revisited

Video 27.02.2011

Skok do bazénu, smyk na kole s pevným převodem a skok na kole BMX jsou tři ikonické pohyby, které fascinovaly našeho dobŕeho kamaráda a dlouhodobého spolupracovníka Jaroslava Moravce natolik, že si je vybral pro svůj projekt inspirovaný prací Eadwearda J. Muybridge. Vzniklo tak video, které bylo jednou z částí Járovy závěrečné školní práce v tomto zimním semestru. Pokud jste zvědavi na netradiční zpracování či chcete vidět jednoho z členů pedal project v akci (konkrétně Jakuba skidujícího na svém dráhovém favoritu) neváhejte a podívejte se na toto video. Pěkná práce!

A skid on a fixed gear bike, a dive into water and a jump on a BMX bike are three iconic sport moves which fascinated our good friend and long time contributor Jaroslav Moravec enough to be choosen for his video project inspired by work of Eadweard J. Muybridge. It was part of his winter semester exams this year, so check it out if you want to see our pedal project member Jakub doin skids on his vintage Favorit track bike. Well done!

Ještěd short edit

Event Video 02.08.2010

Krátké video z nedávného výletu na Ještěd, kde kreativní skupina OKOLO pořádala výstavu nazvanou Back to the future. Velice pěkná instalace na místě, co má opravdové kouzlo. Více takových akcí a poděkování Járovi za kameru a střih. (Několik fotografií z tohoto víkendu jste také mohli vidět v příspěvku RůznéB&W 3.)

Here is a short edit from Ještěd (North Bohemia), where the creative group OKOLO made their exhibition called Back to the future. Very nice installation in a very special place. More events like this, please. And thanks Jára for the shooting and edit. (You can also check some images from this weekend in Různé B&W 3, which is two posts below.)

Pedal Project movie – Behind the scenes

Video 27.07.2010

Down the stairs at 2 AM

Video 28.07.2010

Kratké video z Muzejní noci, pořízené při přejezdu z Langhansu do Chemistry. Zídka u schodů vedoucích z Riegrových sadů, rozbitý citylight coby zdroj světla, brzda na pekaře, a v hlavní roli opět Jakub a jeho Lumber...za sníženou kvalitu obrazu se omlouváme, porucha není způsobena vaším přijímačem.

Short edit from Museum Night shot on the way from Langhans gallery to Chemistry. A small wall next to the stairs from Riegerovy sady, broken citylight as a light source and starring Jakub and his Favorit Lumber...sorry for the poor quality, the problem is not caused by your computer.

Saturday from Ryba on Vimeo.

Tučňák short edit

Video 27.07.2010

Díky Rybovi a jeho foťáku za tři litry zde máte možnost shlédnout, co se dělo v ulicích v průběhu a po skončení festivalu Český Tučňák, probíhajícího v prostorách holešovické La Fabriky. Poměrně dlouhý, závodně laděný zásek na kruháku, průjezd Holešovicemi a na závěr menší session, způsobená proraženou duší a její opravou na Florenci ve 3 ráno. Zvláštní to místo "na piknik", nicméně Jakub se toho na svém Lumberjacku nezalekl a dal jeho zpuchřelým galuskám ochutnat trochu andrenalinu na místním wallride-u. Pak už jen krátká zastávka na Secret Cinema a tradá domů.

Because of Ryba and his camera for 3000 CZK you can check out what happened in the streets during and after the Český Tučňák festival which took place in La Fabrica, Holešovice. Quite a long stop at the roundabout, ride through Holešovice and a short session at Florenc at the end because of a flat tyre. A strange place for a "picnic" at 3 AM. But Jakub was not scared to have some fun on his Lumberjack and let it have a taste of the wallride to let his rotten tubulars know what adrenalin is. Then just a short stop at Secret cinema and quick ride home.

Fix up the stairs

Video 28.07.2010

A aby tu nebyl pořád jen statický materiál, zde Jakub ukazující že Vintage Favorit Lumberjack zdaleka neřekl své poslední slovo...mimo záznam proběhlo i v opačném směru, a to na kole bez brzd, kde musíte neustále šlapat, byla poměrně výzva...další materiál již brzy!

As to have something more than just static material, Jakub shows us here that a Vintage Favorit Lumberjack has not said its last word.. A ride in the opposite direction took place off the record and it wasnt easy on a bike without brakes where you cant stop pedaling.. more material soon!

Pedal Project © 2010. Webdesign by rybaak.cz