Pedal Project

Open & Drink!

PP Products Event 04.08.2013

Vážení přátelé, kreativní skupina OKOLO oficiálně otevírá své vlastní studio a galerii v Praze, představuje výstavu pivních otvíráků Open & Drink! a v neposlední řadě uvádí své vlastní OKOLO Pivo.

 

Zahájení výstavy 15/08/2013, 18.00 h

OKOLO/Pedal Project Studio Bořivojova 77 Praha 3

 

Dear Friends, we are delighted to announce the opening of our new studio and gallery in Prague. We will present a curated exhibition Open & Drink, as well as our new OKOLO Beer.

 

Opening 15/08/2013, 6 pm

OKOLO/Pedal Project Studio Bořivojova 77 Prague 130 00

Nový Bor

Photos 04.08.2013

Rychlá zastávka v Novém Boru.

A quick stop at Nový Bor.

Jaryn

Photos 25.07.2013

Několik fotografií ze včerejší návštěvy Jaryna Hořavy v našem studiu, který si přijel na Žižkov doplnit svou sbírku magazínů o nejnovější čisla Pedal Project, OKOLO a The Heritage Post. Styl o který se nelze nepodělit. Děkujeme za návštěvu.

Some photographs from yesterday, when Jaryn Hořava came to visit our studio. He came to Žižkov to stock his magazine collection with the newest editions of Pedal Project, OKOLO and The Heritage Post. A style we just have to share. Thank you for the visit.

Music Town

PP Products Photos Magazine 18.07.2013

Pokud máte rádi hudbu a příjemnou atmosféru pro její nakupování, doporučujeme vám navštívit obchod Music Town, ve kterém se dokonce čas od času pořádají konzerty či autogramiády nejrůznějších hudebních umělců. Jedná se o prostor dělaný z nadšení a lásky pro věc, stejně tak, jako je tomu u našeho magazínu. Ten můžete mimo jiných míst i zakoupit či prolistovat pravě zde.

If you like music and an amiable atmosphere for purchasing it, we recommend you pay a visit to Music Town, an often venue to concerts and autograph sessions of various musicians. It is a space built on enthusiasm and the love of music, as well as our magazine. You can buy or list through our mag here too.

Cinelli Mash Bolt

Photos Bikecheck 10.07.2013

Cinelli Mash Bolt není v Čechách k vidění příliš často. Popravdě řečeno nevíme o jiném, než o tom, na kterém jezdí náš přítel a občasný spolupracovník Antonello Tabarelli de Fatis. Jak vypadá, se můžete podívat zde.

Cinelli Mash Bolt is not seen often in the Czech republic. Truth be told, we do not know any other example than the one owned by our friend and collaborator Antonello Tabarelli de Fatis. What it looks like you can see on the pictures above.

Promise Clo

Video 18.07.2013

Náš kamarád Lukáš Váňa alias Sejrák je dlouhou dobu známým českým jezdcem bmx. V posledních letech se mimo jiné začal prohanět i na kole s pevným převodem, které je zdánlivě i hlavní náplní tohoto krátkého černobílého videa. Opravdovým důvodem vzniku však nemá být snaha ukázat jezdcovi dovednosti, nýbrž odprezentovat novou značku na oblečení, kterou před několika málo dny Lukáš založil. Více videí a informací o samotných produktech naleznete zde.

Our friend Lukáš Váňa is a well-known Czech bmx rider. In the last couple of years he started riding a bike with a fixed gear, which is also ostensively the content of this short black and white video. The real reason of its creation is not just to show off the abilities of the rider, but to present his newly established clothing brand. More videos and information about the products here.

Paradots In The Mountains

PP Products Photos 09.07.2013

Dnes nás potěšila fotografie, na které je k vidění náš kamarád, produktový designér a spoluzakladatel studia Morphe, Zbyněk Krulich. Tento snímek byl pořízen, stejně jako další dva doprovodné obrázky, v blízkosti Obersee a má ho na svědomí jedna z nejvýraznějších šperkařských designérek Markéta Richterová, která spolu se Zbyňkem mimo jiné tvoří uskupení Blueberries. To dokonce za svou tvorbu získalo prestižní ocenění Czech Grand Design 2012. Děkujeme Zbyňkovi za zvolený outfit a Markétě za jeho dokumentaci. Vzhůru k vrcholům!

Scallop Bike

Photos Found in the streets Bikecheck 07.07.2013

V průběhu letošního berlínského Fashion Weeku jsme samozřejmě nemohli nezabrousit ani do našeho oblíbeného Kreuzbergu. Tato městská část má neustále silné kouzlo a svou atmosférou nás nepřestane snad nikdy překvapovat. V něčem trochu podobné nám přišlo i kolo, které jsme našli nedaleko kultovního cyklistického obchodu Keirin Cycle Culture Café. Zaujalo nás spíš jako jakási socha či instalace ve veřejném prostoru, se silným a poměrně jasně čitelným příběhem. To prostě nešlo nezdokumentovat. Jak často totiž potkáte v centru města jízdní kolo doslova obalené starými mušlemi?

Danny Mac Askill in the Wonderland

Video 23.06.2013

Není tak časté, abychom na našem blogu zveřejňovali cizí fotografie či videa. Snažíme si zakládat na originalitě obsahu a celkovém sdělení. Toto video, ve kterém se pod hlavičkou firmy Red Bull prohání trailová legenda Danny Mac Askill, je ale natolik vyjímečné, že by bylo škoda, abychom na něj neupozornili. Video vzniklo ve spolupráci s režisérem Stu Thompsonem a producentem Mikem Christie, kteří tomuto pestrobarevnému snu vdechli život. Příjemnou zábavu.

ED Awards – magazine of the year

PP Products Photos Event 10.06.2013

Je nám velkou ctí oznámit, že Pedal Project magazín byl oceněn stříbrnou medailí na prestižních cenách European Design Awards. Je to o to lepší, že v kategorii "Magazín" se tentokrát zlato neudělovalo. Slavnostní ceremoniál proběhl tuto sobotu v srbském Bělehradě, kde se akce konala jako součást tamního design weeku. Děkujeme jak organizátorům, tak především porotě za to, že z množství přihlášených vybrala právě nás.

We are more than happy to announce that Pedal Project was awarded by the silver medal at the prestigious European Design Awards at Belgrade this Saturday. It is even better because of the fact that there was no Gold given in the "Magazine" category. Thanks to the organisers and especially the jury for choosing us.

Pedal Project © 2010. Webdesign by rybaak.cz